Зустріч із генеральним директором «Concorde Capital» Ігорем Мазепою

Студентська академічна рада КНЕУ імені Вадима Гетьмана організовує ексклюзивну зустріч із генеральним директором інвестиційної компанії «Concorde Capital» Ігорем Мазепою. Тема зустрічі:  "Людина та гроші". Подія відбудеться 6 листопада (вівторок), початок о 16.00, реєстрація учасників з 15.40. Місце: конференц-зал КНЕУ.

Ігор Олександрович Мазепа є найкращий менеджером на фондовому ринку України за підсумками рейтингу видавництва «Економіка», лідером в номінації «Особистість фондового ринку України» фінансового рейтингу видання «Бізнес». У вересні 2004 року заснував ІК «Concorde Capital», генеральним директором якої є. У 2008 році був обраний головою біржової ради ВАТ «Українська біржа».

Для участі необхідно зареєструватись