Про НСТ

Наукове студентське товариство Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана – це молодіжна громадська неприбуткова наукова організація університету.

НСТ КНЕУ ім. Вадима Гетьмана створювалося і функціонує з метою здійснення діяльності, спрямованої на задоволення творчих та наукових інтересів студентів університету, а також формування особистості молодого вченого, фахівця високої кваліфікації шляхом надання їм можливості активно займатись науково-дослідною діяльністю. Офіційною датою заснування Наукового студентського товариства КНЕУ стало 16 травня 2000 року. Саме в цей день Установчими зборами наукового товариства за участі 80 студентів університету було затверджено "Положення про Наукове студентське товариство КНЕУ ім. Вадима Гетьмана", в якому закладено основні засади функціонування, а також окреслено перспективи подальшого розвитку цієї наукової організації студентської молоді університету. 25 травня цього ж року ректор КНЕУ професор А.Ф. Павленко підписав це Положення і з того часу розпочалась робота товариства.

Товариство займає активну позицію в науковому пошуку студентів. В командні НСТ є студенти з усіх факультетів КНЕУ, що мають можливість взяти участь в проектах, конкурсах та конференціях з актуальних соціально-економічних питань; отримати спілкування з відомими бізнесменами та успішними людьми. На базі товариства постійно проводяться круглі столи на економічні теми із залученням фахівців-практиків та здійснюють міжвузівські обговорення сучасних економічних проблем.

Наукове товариство має власний інформаційний сайт (http://nst.kneu.kiev.ua), де окрім новин та оголошень про наступні наукові заходи постійно поповнюється база конференцій, студентських конкурсів, цікавих вітчизняних та закордонних проектів. Активною є група в соціальних мережах (vk.com/nst_kneu), в якій студенти можуть обговорити останні наукові заходи, отримати цікаву інформацію, переглянути фото-звіти. Інформаційна підтримка студентів є однією з основних цілей НСТ, оскільки вчасне інформування про наукові заходи дає можливість більш ширшому колу студентів долучитись до наукового процесу. Для цього є змога підключитись до e-mail інформування через постійно діючу офіційну електронну скриньку nst@kneu.edu.ua.

Наукове товариство плідно співпрацює з усіма студентськими самоврядними організаціями Університету. Це підтверджує успішне проведення щорічного конкурсу «Кращий студент КНЕУ». В рамках співпраці з громадськими та молодіжними організаціями, НСТ плідно підтримує зв’язки з науковими товариствами ВНЗ України та зарубіжжя, молодіжними науковими установами. Зокрема, активна співпраця з Фондом Віктора Пінчука в межах Стипендіальної програми «Завтра.UA», за підсумками якої студенти КНЕУ отримали приватні стипендії на наукові дослідження. В межах спільних проектів налагоджена співпраця з Київською школою економіки (KSE), Всеукраїнським студчемпіонатом з вирішення бізнес-кейсів (CaseChamp), молодіжною громадською організацією «Центр Демократичного Відродження», Благодійним фондом «Богдана Гаврилишина», Українською асоціацією економістів-міжнародників, Європейською бізнес асоціацією (EBA). Здійснюється інформаційний обмін з Міжнародною мережею українських науковців USW, Інтернет-порталом студентів кращих ВНЗ України «Лови Момент».

В останні роки активно розвивалось Наукове студентське товариство на факультетах. Зокрема, членами НСТ ФІСіТ постійно проводились ігри «Що?Де?Коли?», до дня факультету активісти організували Інтелектуальний турнір між студентами та викладачами факультету. НСТ КЕФ спільно з Інститутом кредитних відносин КНЕУ та кафедрою банківської справи організували кілька круглих столів з банківської проблематики: «Електронні гроші та майбутнє платіжних систем» (28 березня 2013 року), «Довіра до банків: економіка, інформація, психологія» (13 грудня 2013 року). НСТ МЕІМ плідно долучається до міжуніверситетської співпраці, зокрема, організовано круглий стіл «Основи успішного брендингу в Україні» із студентами Київського національного торговельно-економічного університету (21 листопада 2013 року), участь в дебатах тему: «Соціальна справедливість» із студентами Національного університету ДПС України (20 лютого 2013 року).

Крім локальних заходів, Науковим товариством проводяться масштабні наукові події. Наприклад, організація Наукового Форуму: «Україна в європейській моделі економічної взаємодії» (3 квітня 2013 року). Участь в якому взяли професійні економісти, експерти з міжнародного співробітництва та визнані вчені міжнародної економіки.

Науковим товариством організовано чимало цікавих зустрічей з відомими та успішними людьми, гостями НСТ КНЕУ були: президент Київської школи економіки - Павло Шеремета; екс-міністр закордонних справ України - Борис Тарасюк; співзасновник Всесвітнього економічного форуму в Давосі, дійсний член Римського клубу - Богдан Гаврилишин; виконавчий директор міжнародного фонду Блейзера - Олег Устенко; голова Комітету економістів України - Андрій Новак, директор креативного агентства «Sahar» - Євгеній Пахомов; куратор Американської ради з міжнародної освіти - Kevin R. Huston та ін.

Діяльність в Науковому студентському товаристві дає студентам можливість не лише брати участь у численних наукових заходах, але й навчитися грамотно формулювати наукову думку, успішно виступати перед аудиторією, правильно характеризувати науковий матеріал. Не менш вагомим є знайомство з однодумцями в інших Вузах та практичними фахівцями. Наша команда з перспективою дивиться у майбутнє і вже заплановано чимало нових наукових заходів, які знайдуть свою зацікавлену аудиторію.

НСТ – Науку Створюєш Ти!

Прес-служба НСТ КНЕУ

18.01.2014

Київський національний економічний університет
Яндекс.Метрика